Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
IT Start

IT Start

Для дітей початкових класів

 • 144 академічні години

 • 18 місяців

 • 12 предметів

 • Малокомплектні групи

 • Підсумкові практичні роботи

Переваги

Наші переваги

Записатися
Дитина навчиться:

Ваша дитина навчиться:

Діти розвинуть увагу, концентрацію, сенсорику, пам'ять, логічне та аналітичне мислення, інтелект

Записатися
Програма навчання

Програма навчання

Діти розвинуть увагу, концентрацію, сенсорику, пам'ять, логічне та аналітичне мислення, інтелект

 • Інформатика та інформація
 • Основи роботи з ПК
 • Робота в Інтернеті
 • Комп'ютерна графіка
 • Знайомство з масивами, алгоритмами і блок-схемами
 • Основи програмування
 • Створення анімації
 • Робота з текстом
 • Основи ОС
 • Оформлення презентації
Завантажити детальну програму

Як побудоване навчання в Малій Комп'ютерній Академії

Навчання в Академії побудовано на адаптивному підході і гейміфікації. Навчаючись у нас, студент стає дорослим і самостійним, вміє приймати рішення, працювати в команді, розробляти власні проекти. Ми - за практику! Мінімум теорії - максимум практичних занять. Освіта будується з урахуванням віку і психологічних особливостей дітей. Наш студент має доступ до величезної електронної бібліотеки. Йому не потрібно слухати годинні лекції і писати конспекти. У будь-якому місці і в будь-який час студент і його батьки мають доступ до матеріалів і електронного «щоденника». Успішно закінчивши навчання в Малій Комп'ютерної Академії, студент отримує диплом.

Гейміфікація навчального процесу

Освітня платформа Малої Комп'ютерної Академії сучасна і захоплююча. Електронний щоденник MyStat - це система, яка дозволяє студенту в режимі реального часу побачити свої оцінки і рейтинг, домашні завдання, розклад занять та іспитів, а також отримати цілодобовий доступ до навчальних матеріалів. Внутрішня валюта StepCoin - це гроші, за які успішний студент купує у внутрішньому магазині навушники, мишки, клавіатури, флешки, спіннери, селфі-палки, футболки та інші корисні речі.

Партнери

Партнери Академії

DRUM'N'CODE

Outsource IT компанія Drum'N'Code з'явилася в 2016 році в Запоріжжі, але все почалося задовго до цього, з рок групи хлопців, які були закохані в музику та IT індустрію.

На сьогоднішній день, вдалося зібрати разом згуртовану команду професіоналів і фанатів своєї справи в області Web і Mobile розробки, дизайну та менеджменту.

Drum'N'Code - компанія повного циклу розробки, створює передові продукти і працює над складними проектами, де потрібні висококваліфіковані експерти і нестандартні рішення. Drum'N'Code займається розробкою нових технологій «під ключ» (дизайн, розробка програмних продуктів для Web і мобільних пристроїв). Більшість систем створюються «з нуля» - реалізовуючи не тільки програмний код окремих модулів і дизайн, а й архітектуру.

ENCOMAGE

Компанiя Encomagе займається розробкою eCommerce рішень. Вже протягом 4 років вони зростають та розвиваються разом з кожним із своїх співробітників.

Головна спеціальність команди - розробка на платформі Magento. Encomage охоплює всі аспекти розробки Magento: створення інтернет-магазину з нуля, розширення та розробка нестандартного функціоналу на вимогу клієнта, покращення досвіду користувача, зміна зовнішнього вигляду інтерфейсу, щоб він був зручним та красивим.

INCODE GROUP

Incode group - міжнародна компанія розробників web- і mobile-додатків, готових стати надійним партнером і надати рішення для нерухомості, охорони здоров'я, освітньої індустрії, а також безлічі інших сфер.

Ми працюємо з хмарними сервісами, різноманітними мовами програмування, веб і мобільними розробками. Наші фахівці допомагають на кожному етапі шляху, піклуються про проект до і після релізу.

За всім цим стоїть команда натхнених людей, які готові почути клієнта, запропонувати краще рішення і втілити це в життя. Найголовніше, що треба знати про Incode team: Ми - різні, але нас об'єднує безмежний інтерес до своєї справи, професіоналізм, любов до людей і вміння робити роботу в кайф!

ПАТ Запоріжсталь

ПАТ «Запоріжсталь» — одне з найбільших промислових підприємств України. Кожна п’ята тонна українського металу вироблена на комбінаті.
«Запоріжсталь» інвестує в розвиток IT-технологій на виробництві та підвищує цифрову грамотність своїх співробітників та їх дітей. У партнерстві з комп’ютерною академією «Шаг» комбінат реалізує програму навчання з розробки програмного забезпечення для підростаючого покоління.

Інфоком

Компанія «ІНФОКОМ ЛТД» - інноваційна інжинірингова компанія, яка займається комплексною автоматизацією підприємств, альтернативною енергетикою, безпілотними технологіями, робототехнікою, виробництвом зарядних станцій для електромобілів та IT-технологіями. Впроваджує технології штучного інтелекту, нейронних мереж і машинного зору в власні розробки, в тому числі в безпілотні воєнізовані системи і роботів. 

 

Форми навчання

Форми навчання в місті Запоріжжя

Перший ШАГ в будні

від 1733 грн./місяць

Програму "IT старт" створено для дітей 7-9 років. Діти набудуть навичок роботи за комп'ютером і будуть застосовувати їх в житті.

групи до 10 чоловік

2 роки

7-8 років

заняття 1 раз на тиждень

Перший Шаг в вихідні дні

від 1922 грн/міс

Програму "IT старт" створено для дітей 7-9 років.  Ваша дитина набуде навичок роботи за комп'ютером і буде застосовувати їх в житті

група 10 студентів

2 роки

7-8 років

1 раз на тиждень

Викладачі

Викладачі - практикуючі фахівці

Шевченко Валерія Олександрівна

Працює в Комп'ютерній Академії з 2019 року.

З листопада 2020 року є завідуючою кафедри "Робототехніка".

Така тендітна і така розумна - займається науковою діяльністю, має кілька публікацій на сайті Міністерства освіти і науки України в сфері автоматизації.

Наші юні студенти з привеликим задоволенням створюють та програмують роботів під керівництвом Валерії.

Активно бере участь в наукових конференціях. Особливу увагу приділяє мехотроніці. Спеціалізується в робототехніці.

Дисципліни, які викладає:

 • Робототехніка;
 • 3D Моделювання;
 • Програмування мікроконтролерів на Arduino;
 • Робототехніка LEGO Basic;
 • LEGO Pro;
 • Робототехніка і техніка;
 • Створення гаджетів на Arduino; Розробка мобільних додатків доповненої реальності; Моделювання 3D світу;
 • Введення в програмування на Scratch;
 • Робототехніка Lego і т.д.
Чаговець Ангеліна Олександрівна

Досвід викладання з 2018 року. З 2020 року – викладач Компютерної Академії Шаг.

З великим задоволенням ділиться знаннями з наступних предметів: 3D-моделювання та віртуальна реальність, анімація та мультиплікація, діджитал арт, ігровий дизайн, фотолабораторія, розробка ігор на Constract 3, створення відео на YouTube, цифрова архітектура (SкetchUp).
Серед досягнень Ангеліни є велика кількість наукових робіт та участь у наукових конференціях.
 

Олєхнович Даяна Олександрівна

З 2016 року працює викладачам в Академії ШАГ.

Викладає наступні напрямки: "Робототехніка", "Створення ігор", "Ігровий дизайн" та програмування на Arduino.
Має досвід в розробці сайтів та дизайну мобільних додатків, крім цього створювала медіаконтент.
Веде наукову діяльність, брала активну участь у наукових конференціях. Має декілька наукових робіт.

Чухрай Артур Андрійович

Досвід викладання більше 3-х років.

Брав активну участь в локальних турах інженерних змагань European Best Engineering Competition в категорії Team Design. У 2019 зайняв почесне - 1 місце, в 2020 - 2 місце.

Досконало володіє такими дисциплінами: робототехніка, програмування, веб, створення ігор, віртуальна реальність.

Секретна лабораторiя X-Lab
8 - 14 років
Мала Комп'ютерна Академія для 9-14 років
9 - 14 років
Замовити зворотній дзвінок
Поквапся
Мала Комп'ютерна Академія чекає на своїх студентів 7-14 років. Старт додаткових груп вже у грудні!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація