Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

Плюси та мінуси самонавчання IT

24.02.2020

702 перегляда

В еру розвитку IT-технологій і появою великої кількості джерел інформаційних знань процес вивчення і збільшення рівня знань став доступним, і все ж, чи все настільки елементарно, як здається спочатку?

Адже далеко не кожен користується можливістю самоосвіти.

Давайте візьмемо такий напрямок як веб-дизайн і розглянемо онлайн освіту і курси, звертаючи увагу на всі плюси і мінуси. Без роботи дизайнера ні сайти, ні мобільні додатки, ні інші звичайні для щоденного використання предмети не будуть зрозумілими для користувача і не досягнуть своїх цілей.

 

Якщо розглядати плюси самонавчання дизайну, то вони очевидні:

  • Процес навчання проходить безкоштовно.
  • В основному, онлайн сервіси заробляють на видачі сертифікатів після проходження курсу, ніж на доступі до самого курсу.
  • Підручники та інтернет курси у вільному доступі, деякі з них в тому числі перекладені англійською.
  • Ти можеш самостійно вибирати час і день занять.

 

Вибираючи самостійний шлях навчання надається можливість вивчати веб-дизайн у кращих фахівців, справжніх майстрів своєї справи. Погодьтеся, це прекрасна можливість перейняти досвід у вед-дизайнерів зі світовим ім'ям, адже вони часто приймають участь в відео уроках і проводять відкриті лекції.

Самостійне навчання так само дозволяє Вам самостійно визначати які завдання Ви хочете робити, а на які навіть не варто витрачати свій час. І якщо Ви виконаєте їх на досить високому рівні, вони стануть частиною портфоліо.

 

Найголовніший дефект самоосвіти - ймовірність відкласти одне з занять і повернутися до нього через деякий час. Таке Ви точно ніколи не зустрінете на курсах, адже там всі заняття проходять згідно з чітким розкладом і якщо Ви щось пропустили, то це суто Ваші проблеми.

При перших же труднощах, при першому ж складному завданню у Вас виникне спокуса все кинути. У ці моменти треба бути досить обережним і не відмовлятися від самостійного навчання. Цілком ймовірно, потреба періодично виділяти час на перегляд занять і виконання завдань допоможе поліпшити здатності самоорганізації і тайм-менеджменту.

І все ж, слід пам'ятати, що при самостійному навчанні дуже складно контролювати рівень отримуваних знань і розвиток навичок, так само слід пам'ятати, що ресурси, знайдені в Інтернеті далеко не завжди є хорошими, не те щоб найкращими.

 

І все ж, не дивлячись на всі плюси самостійного навчання, не слід забувати, що навчання web-дизайну і заняття, які проводяться викладачем-практиком, можуть виявитися ефективніше, адже комп'ютерний курс ведеться згідно затвердженому навчальному проекту з точною структурою і програмою вивчення, осмисленим балансом між лекційною і практичною частиною, ДЗ, випускною роботою і оцінками.

Кожне вивчення на курсах сполучається з нетворкінгом, учні можуть стати майбутніми товаришами по роботі.

 

Навчаючись на курсах є більше шансів не кинути все на півдорозі при перших же труднощах, адже викладач буде розбирати з Вами складні навчальні матеріали та мотивуватиме Вас до тих пір, доки ви самі не впораэтеся з поставленим завданням.

Диплом або ж сертифікат навчального центру стане дуже корисним як мінімум для того, щоб потрапити на співбесіду. А число робіт, які ви зробите в процесі навчання виявляться хорошим портфоліо для знайомства роботодавця з вашими навичками і вміннями.

Рамки навчальної програми швидше за все не будуть містити велику кількість творчих завдань, тому що перші практичні доручення молодий web-дизайнер робить з метою навчитися, а не реалізувати.

 

У Комп'ютерної Академії ШАГ web-дизайн вважається важливим блоком великого курсу «Комп'ютерна Графіка і Дизайн», який орієнтований на вивчення дизайну та комп'ютерної графіки з нуля. Діти починають з самих азів - плоскої графіки і макетування, а закінчують тривимірною анімацією.

За весь час навчання вони проходять всі етапи вивчення дизайну і стають універсальними дизайнерами і мають всі шанси обрати те, чим їм більше подобається займатися: web-дизайн, 3D-дизайн, маркетинговий дизайн або поліграфія.



Автор:

Редакція Академії ITSTEP

Дизайн

Основи графічного дизайну: 10 ключових принципів

10 головних принципів графічного дизайну, які допоможуть вам створювати стильні, зручні та ефективні візуальні рішення для вебу, друку та брендингу | Блог ITSTEP Academy

10 основних принципів графічного дизайну Графічний дизайн - це мистецтво візуальної комунікації, яке поєднує в собі текст, зображення, кольори та форми для передавання інформації або створення певного настрою. Він використовується в різних сферах: від реклами та веб-дизайну до упаковки продуктів і мобільних додатків. Принципи графічного дизайну - це основні правила, які допомагають створювати гармонійні та ефективні візуальні композиції. Без їхнього розуміння навіть найталановитіші художники і дизайнери можуть зіткнутися з проблемам

ШАГ логотип

Програмування

Яка зарплата у QA Engineer в Україні | Скільки заробляє тестувальник

Середні зарплати тестувальників в Україні: порівняння Manual і Automation QA, огляд доходів у великих IT-компаніях і поради, як збільшити свою зарплату | Блог ITSTEP Academy

Зарплата тестувальника в Україні: скільки можна заробити? Тестувальник програмного забезпечення (QA-інженер) - це фахівець, який відповідає за перевірку роботи додатків, пошук помилок і контроль якості продукту. Його основна мета - забезпечити стабільну та безпечну роботу програмних рішень перед їхнім випуском. Професія тестувальника стала особливо популярною завдяки низькому порогу входу. На відміну від розробників, які повинні досконально знати мови програмування, тестувальники можуть почати кар'єру з базового розуміння принципі�

ШАГ логотип

Soft-skills

Синдром самозванця в IT - прокачай впевненість для успішної кар'єри

Дізнайтеся, як подолати синдром самозванця, розвинути впевненість і успішно будувати кар'єру в IT з нашим покроковим посібником ▶ Детальніше

Синдром самозванця у програмістів-початківців: перші кроки до впевненості Синдром самозванця (Imposter Phenomenon) - це психологічне явище, за якого людина переконана у власній некомпетентності та в тому, що її успіхи досягнуті випадково. Для програмістів-початківців це може стати серйозною перешкодою на старті кар'єри. В умовах IT-індустрії, що швидко розвивається, почуття невпевненості може негативно позначитися на професійному розвитку, перешкоджаючи прояву ініціативи і руйнуючи мотивацію. Тематика синдрому самозванця особливо актуальна

ШАГ логотип

Програмування

Головні страхи в роботі IT-спеціалістів і способи їх подолання

Як IT-спеціалісти справляються зі страхами в роботі: провал на співбесіді, дедлайни, ретроспективи? Дізнайтеся, як їх подолати та впевнено розвиватися в IT | Блог ITSTEP Київ

Чого бояться IT-фахівці: 8 ключових страхів у роботі, які переслідують розробників та інженерів IT-фахівці працюють у середовищі, що швидко змінюється, де висока відповідальність, жорсткі терміни та постійний потік нових технологій створюють додатковий тиск. Навіть досвідчені розробники та інженери стикаються з тривогами, які можуть впливати на їхню продуктивність, мотивацію та емоційний стан. Страх - це природна реакція людини на невизначеність і можливі ризики. В IT-індустрії він може проявлятися в різних формах: страх припуститися крит

ШАГ логотип

Вступ в коледж

Підготуйтесь до вступу в коледж! Переходьте за посиланням та залишайте заявку! Приєднуйтесь вже зараз!

Детальніше

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності