Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Ігор Токмаков

Mercedes Benz Tech Innovation: Software Engineer

Випускник напрямку:

П'ять років тому я закінчив курс «Розробка веб-проектів» академії IT STEP у Запоріжжі. Потім я працював на фрілансі як fullstack розробник веб-сайтів.

Робив це як хобі, тому що паралельно продовжував займатися своїм бізнесом. У березні 2022 року ми з дружиною та трьома дітьми поїхали до Німеччини. Вже у червні я влаштувався у компанію Mercedes Benz Tech Innovation. Це дочірня компанія Mercedes-Benz AG, що спеціалізується на програмних і хардверних рішеннях (додатки в головному юніті автомобіля, системи автономного керування та автопілота, диджиталізація досвіду користувача та інше).

Я працюю на посаді Software Engineer і пишу програми для нових мерседесів мовою Golang.

Ніколи не міг подумати, що тестуватиму свої додатки в прототипах і серійних Maybach, EQS і S-Klass, але завдяки базі, закладеній академією IT STEP, це стало реальністю

КОЛЕДЖ IT STEP

Коледж IT STEP відкрито! Переходьте за посиланням та залишайте заявку на навчання! Старт вже у вересні!

Детальніше

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності